Correctie op de correctie tegemoetkoming verhuiskosten

24 september 2010



Defensiemedewerkers die in de periode vanaf 1 januari 2009 zijn verhuisd en hierbij een tegemoetkoming verhuiskosten van defensie hebben ontvangen, hebben in de maand september raar opgekeken toen zij hun salarisstrook mochten ontvangen. Zonder vooraankondiging hebben zij een aanzienlijk bedrag mogen ontvangen. Dit bedrag bleek een correctie op de tegemoetkoming verhuiskosten, aangezien defensie van foutieve (fiscale) bedragen was uitgegaan.

Defensie heeft echter in het overleg met de Centrales aangegeven dat ook deze correctie niet op de juiste wijze is berekend en dat het personeel in de maand september (veel) te veel hebben ontvangen. De teveel ontvangen tegemoetkoming zal in de maand oktober op het salaris worden ingehouden. Het betrokken personeel zal hierover wel een aankondiging ontvangen.

De FVNO|MHB heeft tijdens dit overleg haar ongenoegen geuit over het feit dat defensie wijzigingen doorvoert in het salaris van het personeel, zonder het personeel hierover vooraf in te lichten. Het feit dat het hier, in eerste instantie, gaat om een voor het personeel positieve wijziging doet hier niets aan af.