De vereniging voor professionals bij Defensie
Achtergrond_Home.jpg
Welkom op de nieuwe website van de GOV|MHB

Op 11 juli is de nieuwe website van de GOV|MHB online gegaan. Het doel van de nieuwe website is om u op een snelle en duidelijke manier op de hoogte te brengen van het laatste nieuws. Dit kunnen berichten zijn uit het overleg, defensienieuws, GOV|MHB activiteiten, nieuwe cartoons etc. Daarnaast vindt u nog steeds onze ledenvoordelen, GOV|MHB zaken, contactinformatie en het lidmaatschapsformulier terug op de site.

Deze website is gemaakt voor alle doelgroepen binnen onze vereniging. Wij hopen dat het u aanspreekt. Blijft u graag op de hoogte van het laatste nieuws, dan hopen wij u regelmatig terug te zien. Bent u op zoek naar een specifiek onderwerp uit ons nieuwsarchief, gebruik dan de zoekbutton om snel bij het juiste artikel uit te komen.

Verenigingen

logo KVMO DIAP

KVNRO

nov

Contact

Wassenaarseweg 2
2596 CH  Den Haag

070 - 383 95 04