De vereniging voor professionals bij Defensie
Achtergrond_Home.jpg
Welkom op de nieuwe website van de GOV|MHB

Op 11 juli is de nieuwe website van de GOV|MHB online gegaan. Het doel van de nieuwe website is om u op een snelle en duidelijke manier op de hoogte te brengen van het laatste nieuws. Dit kunnen berichten zijn uit het overleg, defensienieuws, GOV|MHB activiteiten, nieuwe cartoons etc. Daarnaast vindt u nog steeds onze ledenvoordelen, GOV|MHB zaken, contactinformatie en het lidmaatschapsformulier terug op de site.

Deze website is gemaakt voor alle doelgroepen binnen onze vereniging. Wij hopen dat het u aanspreekt. Blijft u graag op de hoogte van het laatste nieuws, dan hopen wij u regelmatig terug te zien. Bent u op zoek naar een specifiek onderwerp uit ons nieuwsarchief, gebruik dan de zoekbutton om snel bij het juiste artikel uit te komen.

Verenigingen

logo KVMO DIAP

KVNRO

nov

Contact

Koninginnegracht 19
2514 AB Den Haag

070 - 383 95 04